Kategorie: Články

Polabský pavouk 14.12.2013

Nejslavnější závod polabské roviny na obtížnost Polabský Pavouk proběhl v Nymburské sokolovně již počtvrté. Díky již v minulém roce dostavěnému profilu (převísek a strůpek) byl závod již snad více obtížnostní, jeho bouldrové srdce se však tězko zapře. Cesty od Jirky Dragouna byly opět vyvedené a spolehlivě závodníky nejen rozřádily, ale i rozřadily. Finále dnes již standardně OS, opět příjemné, ovšem jen pro 4 kousky vzešlé z kvalifikace. Finálovou cestu se letos nepodařilo nikomu topovat, nejblíže byli Ondra Běhal, Marek Řehoř a Honza Novák. Závěrečný strůpek však promluvil zcela jasně a všechny borce spolehlivě setřásl v tomto pořadí: Honza, Mazi, Běhy.

pavouk13

Mezi ženami nedokázala těsně obhájit předešlá tři prvenství Míša Adámková z Prahy a skončila celkově druhá. Přelezla ji silná Sarah Kinkorová (CC Ruzyně) a na třetím místě se umístila nadějná Martina Bakičová (HO Gekon Újezd nad Lesy).

Sprchováním v sektu byla odstartována afterpárty, která probíhala do pozdních nočních hodin.

Fotky jsou již k vidění zde.
Článek na lezec.cz se již objevil zde.

Opět posíláme velké díky Nymburskému oddílu a jejich kamarádům za první opravdový Polabský závod na umělé stěně a jeho bezchybné zajištění i v letošním roce!

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.