Kategorie: Metodická školení

Adidas metodický den ČHS 14.9.2014

Ze strahova přiletěla pozvánka, že tuto neděli 14.9. se na Kružberských skalách na Moravě koná „adidas metodický den ČHS" zaměřený na základy lezení a jištění.
Další metodický den s obdobným zaměřením je naplánován ještě na 18.10. a měl by se konat v Českém krasu, v Srbsku.
Obě akce jsou určeny pro širokou veřejnost a lze je využít i jako základní školení nováčků v oddílech ČHS.
Akce jsou zdarma a jejich kapacita není omezena, výcvik povedou lektoři metodické komise ČHS. Metodický den na Kružberku:
http://www.horosvaz.cz/metodika-medicina/pozvanka-na-adidas-metodicky-den-chs-na-kruzberku/
Letošní poslední metodickou akcí bude Kurz 1. pomoci a záchrany (nejen) v horách, který připravuje lékařská komise ČHS.
Akce se bude konat V Teplických skalách, na zámečku Bischofstein.
I tato akce je určena široké veřejnosti, ale její kapacita je omezena na max. 20 účastníků, účastnický poplatek vč. ubytování a stravování je 3200 Kč.
Kurz navazuje na tradiční Pelikánův seminář věnovaný problematice horské medicíny, o který by členové vašich oddílů mohli mít také zájem.
Informace o kurzu i o Pelikánově semináři, včetně přihlášek, jsou na webu ČHS: http://www.horosvaz.cz/metodika-medicina/pozvanka-na-kurz-prvni-pomoci-a-zachrany/
http://www.horosvaz.cz/metodika-medicina/pozvanka-na-25-rocnik-pelikanova-seminare/

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, thanks odpovědět

Thanks a lot for sharing this nice blog.I am very happy to read your blog about trip to the Adidas methodical day.Its a interesting topic and getting a lot of information about the day through your blog.I love it a lot.Refer custom essays if you have any doubt or you need others help for writing essays.You can perform well at your essay questions if you are taking assistance from those services.Good luck.Visit http://www.essayguardian.com/.