Kategorie: Organizačně oddílové články

Perníkový Boulder 2016

19. Března 2016
nás na závodech Perníkový boulder Pardubice 2016 vzorně reprezentoval náš závodník Šimon Novák v kat. U8 (do 8 let) a vybojoval nádherné 2. misto. Zapůjčené lezečky se mu doslova přilepily na stěnu a překonaly spoustu boulder problémů.

Dale reprezentovala Magdaléna Bělinová (skoro 8 let) ale v kat. U10!!! - kde po urputném boji překonala vytyčený cíl a dolezla si tak pro 10. místo.
I David Procházka v kat.U10 zabojoval a přelezl úžasně všechny boulder problemy (4x na pr
vní pokus a 2x na 2. pokus) a obsadil 7.misto - zde v této kat. mohly být cesty o malinko těžší aby nebyli na prvním místě 4 závodníci a nemuselo se lézt finále speciálně pro ně a mohlo tak být rozřazení závodníků plynulejší.
Tomáš Markov v kat. U12 patří mezi menší lezce, takže ač malý vzrůstem, tak velký duchem a snahou se umístil na super 9. místě.
A velké finále : Adam Čarnogursky (skoro 14 let) v kat. U16 dolezl pro 2. místo!!

Fotky najdete ZDE a ZDE.

Tak ať vám to leze.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, Blahoslav_Jurina odpovědět

Webová stránka https://slovenskeonlinecasino.com/ je všetko, čo online hráč potrebuje na orientáciu v záplave online kasín. Všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dôveryhodných online kasínach, sú zhromaždené na jednom mieste.

, thanks odpovědět

Thanks a lot for sharing this nice blog.I am very happy to read your blog about trip to the Big-Wall.Its a successful trip and getting a lot of information about the trip through your blog.I love it a lot.Refer custom essays if you have any doubt or you need others help for [url=http://www.essayguardian.com/]writing[/url] essays.You can perform well at your essay questions if you are taking assistance from those services.Good luck.